Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācija

Aicinām uz para sporta dienu bērniem ar kustību traucējumiem

Latvijā dzīvo vairāk nekā seši tūkstoši bērnu ar kustību, dzirdes vai redzes traucējumiem. Liela daļa šo bērnu ikdienā apmeklē rehabilitācijas un fizioterapijas nodarbības, tomēr vien nedaudzi iesaistās arī piemērotās sportiskās aktivitātēs. Bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām sportiskām aktivitātēm ikdienā ir ļoti būtiska nozīme – tā ir iespēja socializēties, satikt domubiedrus un celt pašapziņu, pašiem sev pierādot, ka kustību traucējumi nav šķērslis pilnvērtīgai un piepildītai dzīvei.

Lai bērnus ar kustību traucējumiem un viņu vecākus iepazīstinātu ar para sporta iespējām, 23. augustā no plkst. 11.00 – 13.00 Bērnu slimnīcā notiks para sporta diena.

Uz to laipni aicināti bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem, kuri spēj un vēlas sadarboties ar treneriem un citiem bērniem jaunu sporta veidu atklāšanā. Pieredzējušu Bērnu un jauniešu para sporta apvienības treneru vadībā būs iespēja izmēģināt savus spēkus septiņās sporta disciplīnās: teniss, basketbols, loka šaušana, vieglatlētika (metot peldēšanas nūjas), paukošana, lielais teniss un bočia. Treneri iepazīstinās ar iespējām trenēties katrā no sporta veidiem un atbildēs uz bērnu un viņu vecāku jautājumiem.

Šī pasākuma veiksmīgai norisei svarīgi zināt dalībnieku skaitu, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās šoreiz ir obligāta. Dienu pirms pasākuma visi reģistrētie dalībnieki savos e-pastos saņems ziņu par precīzu pasākuma norises vietu Bērnu slimnīcā, kā arī citu noderīgu informāciju. Pieteikšanās forma pieejama šeit: https://ej.uz/bernu_parasporta_diena.

Ja radušies kādi jautājumi, lūdzu, droši sazinieties ar mani!

Ar cieņu,
Gunta Kristapsone
[email protected]
BKUS Rehabilitācijas klīnikas vadītāja