Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācija

ESPRM UEMS PRM Section & Board General Assembly

Latvijas ārstu Rehabilitologu asociācijai ir liels pagodinājums uzņemt Eiropas Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas biedrības esprm.eu/societies un Eiropas Medicīnas speciālistu Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas sekcijas uems-prm.eu Ģenerālās asamblejas viesus Rīgā, 14.-16.septembrī.

Šajā prestižajā pasākumā tiek gaidīti vairāk kā 80 delegāti no aptuveni 40 valstīm, kuri pārstāv Eiropas un pieaicināto valstu Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas spožākos prātus. 3 dienas rehabilitācijas ārsti diskutēs, spriedīs un lems par rehabilitācijas nozares attīstības tendencēm pasaulē un Eiropā, vienosies par jauno ārstu Eiropas apmācības programmu izmaiņu virzieniem, veiks rehabilitācijas programmu akreditāciju un noteiks darbības plānu turpmākajam.

Eiropas Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas biedrības (ESPRM) valde aicina Latvijas kolēģus piedalīties 14.septembra kopējā pēcpusdienas Plenārsēdē, kurā būs unikāla iespēja dzirdēt 2 starptautiski atzītus vieslektorus- Henk Stam no Nīderlandes un Paolo Capodaglio no Itālijas. Pirms Plenārsēdes -Rehabilitācijas tehnoloģiju aktualitātes un prezentācijas.

Vieta: ATTA Centrs 2.stāvs, 60 Krasta iela 60, Rīga, LV-1003 www.attacentre.com

Darba kārtība (projekts)

  • 13.00 Reģistrācija
  • 13.30.-15.00 Rehabilitācijas tehnoloģiju aktualitātes. Tehnoloģiju izstāde ar prezentācijām . Prezentāciju nosaukumi un laika plānojums tiek precizēts.
  • 10min prezentācijas par Rehabilitācijas tehnoloģiju aktualitātēm .
  • 15.00-15.20 Kafijas pauze kopā ar ESPRM kolēģiem (20min)
  • 15.20 -15.25 Atklāšana, sveicieni Latvijas kolēģiem, iepazīstināšana ar lektoriem (5min)
  • 15.25-16.10 “Acute Rehabilitation” Henk Stam (Erasmus Universitāte, Roterdama, Nīderlande )
  • 16.10-16.55 “New perspectives in the rehabilitation of patients with metabolic conditions”. Paolo Capodaglio (Turīnas Universitāte, Itālija)
  • 16.55-17.00 Noslēgums

Dalības maksa LĀRA biedriem 20 EUR , pārējiem -35EUR . Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās aizpildot anketu un samaksājot dalības maksu uz LĀRA kontu līdz 15.augustam. Sasniedzot plānoto dalībnieku skaitu, reģistrācija tiks pārtraukta. Sertifikāti par piedalīšanos un TIP.