Latvijas Ārstu rehabilitologu asociācija

NRC “Vaivari” sadarbībā ar NVD tiek realizēts Klīniski metodiskās vadības projekts

Jau vairāk kā gadu VSIA “NRC “Vaivari”” sadarbībā ar NVD tiek realizēts Klīniski metodiskās vadības projekts, kura mērķis ir veidot vienotas pieejas ieviešanu pierādījumos balstīta rehabilitācijas procesa organizēšanā un dokumentēšanā, kas ilgtermiņā ļautu veikt rehabilitācijas procesa novērtējumu, analīzi un uzlabojumus, tādejādi veicinot efektīvu rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu.

Gada laikā, kopš projekta sākuma, ir tapuši rehabilitācijas klīniskie algoritmi pacientiem ar muguras sāpēm un pacientiem pēc akūta koronāra sindroma, iekļaušanas / izslēgšanas kritēriji rehabilitācijai pacientiem pēc insulta, kā arī metodiskie norādījumi amputāciju pacientiem un šobrīd tapšanas stadijā atrodas rehabilitācijas pakalpojuma saņemšanas iekļaušanas un izslēgšanas kritēriji pacientiem pēc onkoloģiskas saslimšanas. Projekta ietvaros ir tapusi arī vienotas pieejas individuālā rehabilitācijas plāna veidlapa, kuras aprobācija turpinās NRC Vaivari nodaļās.

Visi dokumenti ir rūpīgi izstrādāti multiprofesionālā rehabilitācijas speciālistu komandas darbā, sadarbojoties FRM ārstiem ar citiem speciālistiem no vadošajām klīnikām un profesionālajām asociācijām.

Lūdzam FRM kolēģus iepazīties ar dokumentāciju NRC Vaivari mājas lapā, sadaļā Klīniski metodiskā vadība. Lai atvieglotu meklēšanu, pievienojam linku: https://www.nrcvaivari.lv/lv/kliniski-metodiska-vadiba